ПрАТ " Горохівське АТП 10764"

Код за ЄДРПОУ: 05461094
Телефон: 0-3379 2-12-32
e-mail: atp10764@gmail.com
Юридична адреса: 45700, Волинська обл. м.Горохів , вул .Грушевського ,33.
 

Річний звіт за 2011 рік

Опис бізнесу(текстова частина)

Важливі події розвитку (в тому числі злиття, поділ, приєднання, перетворення, виділ) ВАТ "Горохiвське АТП-10764" створене в 1995 роцi в процесi приватизацiї державного АТП-10764 у м. Гороховi.
Про організаційну структуру емітента, дочірні підприємства, філії, представництва та інші відокремлені структурні підрозділи із зазначенням найменування та місцезнаходження, ролі та перспектив розвитку, зміни в організаційній структурі у відповідності з попереднім звітним періодом ВАТ "Горохiвське АТП-10764" здiйснює перевезення пасажирiв на примiських, внутрiшньобласних та мiжобласних маршрутах. На територiї автопiдприємства є ремонтна зона для ремонту транспорту, блок для мийки автомобiлiв.
Будь-які пропозиції щодо реорганізації з боку третіх осіб, що мали місце протягом звітного періоду, умови та результати цих пропозицій Пропозицiй щод реорганiзацiї з боку третiх осiб не було.
Опис обраної облікової політики (метод нарахування амортизації, метод оцінки вартості запасів, метод обліку та оцінки вартості фінансових інвестицій тощо) Фiнансова звiтнiсть пiдприємства була пiдготовлена вiдповiдно до П(С)БО, затверджених Мiнiстерством фiнансiв України. Основнi засоби вiдображенi в облiку за первiсною вартiстю.
Нарахування амортизацiї основних засобiв проводиться згiдно бухгалтерського облiку та Податкового кодексу України. Господарськi операцiї в бухгалтерському облiку вiдображаються шляхом записiв в реєстрах бухгалтерського облiку. У звiтному перiодi iстотних змiн в облiковiй полiтицi не вiдбулося, Товарисвто вело бухгалтерський облiк згiдно з обраною облiковою полiтикою, принципи якої залишилися незмiнними протягом всього року.
Облiкова полiтика, яка викоористовується на пiдприємствi протягом охопленого перевiркою перiоду, була незмiнною та вiдповiдає законодавчим i нормативним вимогам постановки бухгалтерського облiку. Вибрана полiтика достатньо висвiтлює форму облiку i методи оцiнкм окремих статей звiтностi.
Визнання i оцiнка активiв, зобовязань i капiталу в бухгалтерському облiку здiйснена вiдповiдно до вимог, встановлених Положеннями (статндартами) бухгалтерського облiку в Українi. Фiнансова звiтнiсть, яка складена пiдприємством, вiдповiдає вимогам, якi встановленi Положенням (стандартом) бухгалтерського облiку №1 . При складаннi фiнансової звiтностi товариство дотримується принципiв безперервностi дiяльностi пiдприємства, автономностi, повного висвiтлення, послiдовностi, iсторичної собiвартостi, нарахування та вiдповiдностi доходiв i витрат, нарахування, превалювання змiсту над формою, обачностi i принцип грошового вимiрника.
Текст аудиторського висновку Акцiонерам та керiвництву
ВАТ "Горохiвське АТП - 10764"
Нацiональнiй комiсiї з цiнних паперiв та
фондового ринку

Висновок щодо фiнансової звiтностi

Ми провели аудит фiнансової звiтностi Вiдкритого акцiонерного товариства "Горохiвське автотранспортне пiдприємство - 10764", що включає баланс станом на 31 грудня 2011 i звiт про фiнансовi результати за рiк, що закiнчився на зазначену дату, стислий виклад суттєвих облiкових полiтик та iншi пояснювальнi примiтки.

Вiдповiдальнiсть управлiнського персоналу за фiнансову звiтнiсть
Управлiнський персонал Вiдкритого акцiонерного товариства "Горохiвське автотранспортне пiдприємство - 10764" несе вiдповiдальнiсть за складання й достовiрне подання цiєї фiнансової звiтностi вiдповiдно до вимог Закону України "Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть в Українi" вiд 16.07.1999 р. № 996-XIV, Нацiональних положень (стандартiв) бухгалтерського облiку i Порядку подання фiнансової звiтностi, затвердженого Постановою КМУ вiд 28.02.2000 р. № 419 (зi змiнами та доповненнями) та за такий внутрiшнiй контроль, який управлiнський персонал визначає потрiбним для того, щоб забезпечити складання фiнансової звiтностi, що не мiстить суттєвих викривлень унаслiдок шахрайства або помилки.

Вiдповiдальнiсть аудиторiв
Нашою вiдповiдальнiстю є висловлення думки щодо цiєї фiнансової звiтностi на основi результатiв проведеного аудиту. Ми провели аудит вiдповiдно до Мiжнародних стандартiв аудиту. Цi стандарти вимагають вiд нас дотримання вiдповiдних етичних вимог, а також планування й виконання аудиту для отримання достатньої впевненостi, що фiнансова звiтнiсть не мiстить суттєвих викривлень.
Аудит передбачає виконання аудиторських процедур для отримання аудиторських доказiв щодо сум та розкриттiв у фiнансовiй звiтностi. Вибiр процедур залежить вiд судження аудитора, включаючи оцiнку ризикiв суттєвих викривлень фiнансової звiтностi внаслiдок шахрайства або помилки. Виконуючи оцiнку цих ризикiв, аудитор розглядає заходи внутрiшнього контролю, що стосуються складання та достовiрного подання суб'єктом господарювання фiнансової звiтностi, з метою розробки аудиторських процедур, якi вiдповiдають обставинам, а не з метою висловлення думки щодо ефективностi внутрiшнього контролю суб'єкта господарювання. Аудит включає також оцiнку вiдповiдностi використаної облiкової полiтики, прийнятностi облiкових оцiнок, виконаних управлiнським персоналом, та загального подання фiнансової звiтностi.

Ми вважаємо, що отримали достатнi i прийнятнi аудиторськi докази для висловлення нашої думки.

Пiдстава для висловлення умовно-позитивної думки
У зв'язку з тим, що ми були призначенi аудиторами Вiдкритого акцiонерного товариства "Горохiвське автотранспортне пiдприємство - 10764" пiсля 31 грудня 2011 року, ми не мали змоги спостерiгати за iнвентаризацiєю запасiв на кiнець звiтного року. У нас не було можливостi впевнитися у кiлькостi запасiв, утримуваних на 31 грудня 2011 року, вартiсть яких вiдображена в балансi в розмiрi 438,3 тис. грн., вiдповiдно до виконання альтернативних процедур, У зв'язку з цим ми не мали змоги визначити, чи iснувала би потреба в будь-яких коригуваннях запасiв, вiдображених чи не вiдображених в облiку, а також елементiв, що формують звiт про фiнансовi результати. Наша думка щодо фiнансової звiтностi за поточний перiод модифiкована внаслiдок можливого впливу цього питання на вiдповiднi показники фiнансової звiтностi.

Умовно-позитивна думка
На нашу думку, за винятком впливу питання, про яке йдеться у параграфi "Пiдстава для висловлення умовно-позитивної думки", фiнансова звiтнiсть вiдображає достовiрно, в усiх суттєвих аспектах фiнансовий стан Вiдкритого акцiонерного товариства "Горохiвське автотранспортне пiдприємство - 10764" станом на 31 грудня 2011 року та його фiнансовi результати за рiк, що закiнчився на зазначену дату, вiдповiдно до вимог Закону України "Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть в Українi" вiд 16.07.1999 р № 996-XIV i Нацiональних положень (стандартiв) бухгалтерського облiку.

Звiт щодо iнших вимог Нацiональної комiсiї з цiнних паперiв
та фондового ринку

1. Основнi вiдомостi про акцiонерне товариство
1 Повна назва: Вiдкрите акцiонерне товариство "Горохiвське автотранспортне
пiдприємство - 10764"
2. Код за ЄДРПОУ: 05461094.
3. Мiсцезнаходження: 44700, Волинська обл., Горохiвський район, м. Горохiв, вулиця
Грушевського, будинок 33.
4. Дата державної реєстрацiї: 26.03.1992 р.

2. Опис аудиторської перевiрки
Аудиторська перевiрка фiнансової звiтностi Вiдкритого акцiонерного товариства "Горохiвське автотранспортне пiдприємство-10764" (далi Товариство) проведена вiдповiдно до вимог Закону України "Про аудиторську дiяльнiсть" вiд 22 квiтня 1993 року №3125-ХII (в редакцiї закону України вiд 14.09.2006 № 140-V), Мiжнародних стандартiв контролю якостi, аудиту, огляду, iншого надання впевненостi та супутнiх послуг (далi - МСА), Кодексу етики Професiйних бухгалтерiв, що застосовуються в Українi в якостi Нацiональних стандартiв аудиту та Вимог до аудиторського висновку при розкриттi iнформацiї емiтентами цiнних паперiв (крiм емiтентiв облiгацiй мiсцевої позики), затверджених рiшенням Державної комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку № 1360 вiд 29.09.2011 року i зареєстрованих в Мiнiстерствi юстицiї України 28 листопада 2011 року за № 1358I20096.
МСА вимагають вiд нас дотримання вiдповiдних етичних вимог, а також планування й виконання аудиту для отримання достатньої впевненостi, що фiнансова звiтнiсть не мiстить суттєвих викривлень.
Аудит передбачає виконання аудиторських процедур для отримання аудиторських доказiв щодо сум та розкриттiв у фiнансовiй звiтностi. Вибiр процедур залежить вiд судження аудитора, включаючи оцiнку ризикiв суттєвих викривлень фiнансової звiтностi внаслiдок шахрайства або помилки. Виконуючи оцiнку цих ризикiв, аудитор розглядає заходи внутрiшнього контролю, що стосуються складання та достовiрного подання суб'єктом господарювання фiнансової звiтностi, з метою розробки аудиторських процедур, якi вiдповiдають обставинам, а не з метою висловлення думки щодо ефективностi внутрiшнього контролю суб'єкта господарювання. Аудит включає також оцiнку вiдповiдностi використаної облiкової полiтики, прийнятностi облiкових оцiнок, виконаних управлiнським персоналом, та загального подання фiнансової звiтностi.

3. Перелiк перевiрених фiнансових звiтiв
Аудиторами перевiрено фiнансовi звiти, якi складають повний комплект фiнансової звiтностi Товариства за 2011 рiк, у складi:
- Баланс (Форма № 1 - м ) на 31 грудня 2011 року;
- Звiт про фiнансовi результати (Форма № 2 - м) за 2011 рiк.
Крiм фiнансової звiтностi перевiрцi пiдлягали засновницькi та реєстрацiйнi документи, наказ про облiкову полiтику та iншi внутрiшнi нормативнi документи, регiстри синтетичного та аналiтичного облiку (журнали-ордери, оборотно-сальдовi вiдомостi, головна книга), матерiали iнвентаризацiї, а також вибiрково первиннi бухгалтерськi документи.
В ходi аудиторської перевiрки покупцям, постачальникам та iншим дебiторам i кредиторам були надiсланi запити на пiдтвердження ними заборгованостей.

4. Опис важливих аспектiв облiкової полiтики Товариства
Пiд час аудиторської перевiрки встановлено, що бухгалтерський облiк на пiдприємствi ведеться за журнальною формою облiку.
Товариство з врахуванням особливостей своєї дiяльностi на пiдставi вимог Положень (стандартiв) бухгалтерського облiку визначило облiкову полiтику ведення бухгалтерського облiку та подання фiнансової звiтностi.
Впродовж 2011 року Товариство вело бухгалтерський облiк вiдповiдно до наказу про облiкову полiтику та органiзацiю бухгалтерського та податкового облiку № 1 а вiд 04 сiчня 2011 року та додатку до нього вiд 30 березня 2011 року, яким було внесено змiни до облiкової полiтики щодо методу нарахування амортизацiї основних засобiв та витрат на їх полiпшення i ремонти.
Облiкова полiтика в основному забезпечує можливiсть надання користувачам фiнансової звiтностi правдивої та неупередженої iнформацiї про фiнансовий та майновий стан пiдприємства, доходи, витрати та його фiнансовi результати.
Аудиторами встановлено, що концептуальною основою, яка використана для пiдготовки i складання фiнансових звiтiв Вiдкритого акцiонерного товариства "Горохiвське автотранспортне пiдприємство-10764" є Закон України "Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть в Українi" вiд 16 липня 1999 року № 996-XIV, Нацiональнi положення (стандарти) бухгалтерського облiку України (зi змiнами i доповненнями), iншi нормативно-правовi акти щодо ведення бухгалтерського облiку та складання фiнансової звiтностi в Українi, облiкова полiтика Товариства та його вiдповiднi внутрiшнi положення.
Фiнансова звiтнiсть складена вiдповiдно до П(С)БО 25 "Фiнансовий звiт суб'єкта малого пiдприємництва".
Перевiркою встановлено, що показники фiнансової звiтностi сформованi за даними бухгалтерського облiку i є взаємопов'язаними.
Iнформацiя, наведена в описових примiтках до рiчної фiнансової звiтностi вiдповiдає даним бухгалтерського облiку та фiнансової звiтностi.

5. Вiдповiднiсть вартостi чистих активiв вимогам законодавства
Розрахункова величина чистих активiв Товариства станом на 31.12.2011 року складає 2917,5 тис. грн.
Порiвняння вартостi чистих активiв iз розмiром статутного капiталу Товариства свiдчить, що вартiсть його чистих активiв бiльша на 2466,6 тис. грн. вiд розмiру статутного капiталу, а тому вiдповiдає вимогам чинного законодавства.

6. Наявнiсть суттєвих невiдповiдностей мiж фiнансовою звiтнiстю та iншою
iнформацiєю, що розкривається емiтентом
На виконання вимог МСА 720 "Вiдповiдальнiсть аудитора щодо iншої iнформацiї в документах, що мiстять перевiрену аудитором фiнансову звiтнiсть", нами розглянута iнша iнформацiя, що розкривається емiтентом цiнних паперiв та подається до Нацiональної комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку разом з фiнансовою звiтнiстю, на предмет її вiдповiдностi iнформацiї, яка мiститься у перевiренiй аудитором фiнансовiй звiтностi.
Перевiрцi пiдлягала iнформацiя про майновий стан, зобов'язання, чистi активи i фiнансово-господарську дiяльнiсть емiтента, про обсяги виробництва та реалiзацiї. Пiд час розгляду вищевказаної iнформацiї встановлено, що вiдображенi в нiй фiнансовi показники iдентичнi показникам перевiреної аудитором фiнансової звiтностi.
Аудитори зазначають, що за iнформацiєю, наданою керiвництвом Товариства для аудиторської перевiрки, у 2011 роцi вiдбулися подiї, якi можуть вплинути на фiнансово-господарський стан емiтента та призвести до значної змiни вартостi його цiнних паперiв, визначених частиною першою статтi 41 Закону України "Про цiннi папери та фондовий ринок" а саме - змiна складу посадових осiб емiтента вiд 28.04.2011 р.
Зазначена iнформацiя розкривалася i оприлюднювалася Товариством 29.04.2011 р.

7. Виконання значних правочинiв
Аудиторами перевiренi вчиненi у звiтному перiодi Товариством правочини в процесi поточної господарської дiяльностi.
Проведеною перевiркою встановлено, що у 2011 роцi Товариством були вчиненi правочини, вартiсть за якими перевищує граничну сукупну вартiсть активiв Товариства за даними останньої рiчної фiнансової звiтностi на 10 i бiльше вiдсоткiв, рiшення щодо укладення яких вiдповiдно до статуту Товариства було прийнято головою правлiння.

8. Стан корпоративного управлiння
Аудиторами розглянута допомiжна iнформацiя щодо стану корпоративного управлiння та внутрiшнього аудиту вiдповiдно до Закону України "Про акцiонернi товариства".
При перевiрцi допомiжної iнформацiї встановлено, що вищим органом Товариства є загальнi збори, до компетенцiї яких входить вирiшення будь-яких питань дiяльностi акцiонерного товариства. У звiтному перiодi загальнi збори акцiонерiв проводилися 28.04.2011 р.
Органом, що здiйснює захист прав акцiонерiв Товариства, i в межах компетенцiї, визначеної статутом та Законом України "Про акцiонернi товариства", контролює та регулює дiяльнiсть виконавчого органу, є спостережна рада в кiлькостi 3-х осiб.
Виконавчим органом Товариства є правлiння у складi 4-х осiб, до компетенцiї якого належить вирiшення всiх питань, пов'язаних з керiвництвом поточною дiяльнiстю Товариства, крiм питань, що належать до виключної компетенцiї загальних зборiв акцiонерiв та спостережної ради. Правлiння пiдзвiтне загальним зборам i спостережнiй радi i органiзовує виконання їх рiшень.
Для проведення перевiрки фiнансово-господарської дiяльностi Товариства обрана ревiзiйна комiсiя в складi 3-х осiб.
Внутрiшнiй аудитор вiдсутнiй в Товариствi, а для перевiрок фiнансово-господарської дiяльностi вiдповiдно до Статуту Товариства залучаються зовнiшнi аудитори.

9. Iдентифiкацiя та оцiнка ризикiв суттєвого викривлення
Вiдповiдно до МСА 240 "Вiдповiдальнiсть аудитора, що стосується шахрайства, при аудитi фiнансової звiтностi" аудиторами виконанi процедури щодо виявлення i оцiнки ризикiв суттєвого викривлення показникiв фiнансової звiтностi внаслiдок шахрайства.
Аудиторами були зробленi запити управлiнському персоналу, якi стосуються оцiнки управлiнським персоналом ризику того, що фiнансова звiтнiсть може бути суттєво викривленою внаслiдок шахрайства, включаючи характер, обсяг та перiодичнiсть таких оцiнок, а також дiй управлiнського персоналу для iдентифiкацiї та вживання заходiв у вiдповiдь на ризики шахрайства.
Аудиторами отриманi письмовi запевнення вiд управлiнського персоналу - вiд тих, кого надiлено найвищими повноваженнями - про те, що вони визнають свою вiдповiдальнiсть за розробку, встановлення й пiдтримання внутрiшнього контролю для запобiгання та виявлення шахрайства, розкрили аудиторам iнформацiю про результати оцiнки управлiнським персоналом ризику того, що фiнансова звiтнiсть може бути суттєво викривлена внаслiдок шахрайства, а також розкрили всi вiдомi їм факти, пов'язанi з шахрайством або з пiдозрою в шахрайствi, iнформацiю про будь-якi розслiдування шахрайства або пiдозрюваного шахрайства, що впливають на фiнансову звiтнiсть.
Аудиторами на пiдставi професiйного скептицизму та професiйного судження було розроблено i виконано аудиторськi процедури, характер, час та обсяг яких вiдповiдають оцiненим ризикам суттєвого викривлення внаслiдок шахрайства на рiвнi тверджень. Зокрема пiд час виконання тестування журнальних записiв, оцiнки обiрунтованостi облiкових оцiнок, використання рiзних методiв вибiрки та рiзних звiрок, надання зовнiшнiх запитiв до дебiторiв i кредиторiв, вивчення операцiй мiж пов'язаними сторонами, виконання певних тестiв, опитування персоналу тощо проведено аналiз компонентiв фiнансової звiтностi та рахункiв бухгалтерського облiку i виконано аналiтичнi процедури по сутi з використанням деталiзованих даних, а також звернено увагу на справжнiсть документiв та облiкових записiв.
В результатi проведених аудиторських процедур, спрямованих на вирiшення проблеми оцiнених ризикiв суттєвого викривлення внаслiдок шахрайства на рiвнi тверджень, отримано достатнi та прийнятнi докази, що стосуються оцiнених ризикiв суттєвого викривлення внаслiдок шахрайства.
Iнформацiя, отримана внаслiдок застосування аналiтичних процедур та зiбраних доказiв, дає достатню впевненiсть у тому, що фiнансова звiтнiсть у цiлому не мiстить суттєвого викривлення внаслiдок шахрайства.

10. Основнi вiдомостi про аудиторську фiрму
1. Повне найменування: Приватне пiдприємство Аудиторська фiрма "Аудит - ФАГ".
2. Свiдоцтво про внесення до Реєстру аудиторських фiрм та аудиторiв, якi одноособово
надають аудиторськi послуги, видане за рiшенням Аудиторської палати України: № 1850
вiд 26 сiчня 2001 року № 98.
3. Мiсцезнаходження: 43005 Волинська обл., м. Луцьк, вул. Шопена 22А офiс 74.
4. Телефон (факс): (0332) 72-22-65.

11. Основнi вiдомостi про умови договору на проведення аудиту
Договiр на проведення аудиту № 37 вiд 09.04. 2012 р.
. Дата початку аудиту - 09.04.2012 р., дата закiнчення - 25.04.2012 р.

Директор Аудиторської фiрми "Аудит - ФАГ" А.Г.Форсюк (сертифiкат аудитора серiя А № 000965, виданий за рiшенням
Аудиторської палати України № 45 вiд 16.05.1996 р.).
25.04.2012 р.
Інформація про основні види продукції або послуг, що їх виробляє чи надає емітент, перспективність виробництва окремих товарів, виконання робіт та надання послуг; залежність від сезонних змін; про основні ринки збуту та основних клієнтів; основні ризики в діяльності емітента, заходи емітента щодо зменшення ризиків, захисту своєї діяльності та розширення виробництва та ринків збуту; про канали збуту й методи продажу, які використовує емітент; про джерела сировини, їх доступність та динаміку цін; інформація про особливості стану розвитку галузі виробництва, в якій здійснює діяльність емітент, рівень впровадження нових технологій, нових товарів, його положення на ринку; інформація про конкуренцію в галузі, про особливості продукції (послуг) емітента; перспективні плани розвитку емітента; кількість постачальників за основними видами сировини та матеріалів, що займають більше 10 відсотків в загальному об'ємі постачання Основним видом дiяльностi є надання послуг по перевезенню пасажирiв в межах району , областi та на територiї України на примiсиких, внутрiшньо обласних та мiжобласних маршрутах. Автопiдприємство обслуговує 17 примiських маршрутiв, 9 маршрутiв внутрiшньообласного сполучення та 7 мiжобласних маршрутiв.
Інформація про основні придбання або відчуження активів за останні п'ять років. Якщо підприємство планує будь-які значні інвестиції або придбання, пов'язані з його господарською діяльністю, їх необхідно описати, включаючи суттєві умови придбання або інвестиції, її вартість і спосіб фінансування За 3 останнi роки автопiдприємство придбало 17 нових овтобусiв марки БАЗ.
Протягом 2011 року товариством було придбано три автобуси марки БАЗ А 079.24, компресор для покраски автобусiв та мийку компресорну.
Інформація про основні засоби емітента, включаючи об'єкти оренди та будь-які значні правочини емітента щодо них; виробничі потужності та ступінь використання обладнання; спосіб утримання активів, місцезнаходження основних засобів. Екологічні питання, що можуть позначитися на використанні активів підприємства, інформація щодо планів капітального будівництва, розширення або удосконалення основних засобів, характер та причини таких планів, суми видатків, в тому числі вже зроблених, опис методу фінансування, прогнозні дати початку та закінчення діяльності та очікуване зростання виробничих потужностей після її завершення Планується оновити парк транспортних засобiв, зокрема придбати автобуси нових марок, а також забезпечити поточнi ремонти дiючих основних фондiв . Способ фiнансування - залучення власних коштiв.
Інформація щодо проблем, які впливають на діяльність емітента; ступінь залежності від законодавчих або економічних обмежень Iстотними проблемами, що негативно впливають на фiнансово-господарську дiяльнiсть ВАТ "Горохiвське АТП-10764" є: рiст цiн на паливно-мастильнi матерiали, на запчастини, автошини. Головною проблемою АТП залишаються поганi дороги на примiських та мiжмiських маршрутах, рiзке зростання цiн на паливо-мастильнi матерiали та запчастини , вiдсутнiсть квалiфiкованих водiїв та слюсарiв , велика кiлькiсть перевiзникiв конкурентiв.
Інформація про факти виплати штрафних санкцій (штраф, пеня, неустойка) і компенсацій за порушення законодавства Протягом звiтного перiоду сплати штрафних санкцiй не було.
Опис обраної політики щодо фінансування діяльності емітента, достатність робочого капіталу для поточних потреб, можливі шляхи покращення ліквідності за оцінками фахівців емітента Пiдприємство сподiвається на покращення дотацiйного фiнансування за перевезення пiльгових категорiй населення.
Інформація про вартість укладених, але ще не виконаних договорів (контрактів) на кінець звітного періоду (загальний підсумок) та про очікувані прибутки від виконання цих договорів Укладених, але не виконаних договорiв у звiтному перiодi не спостерiгалося.
Стратегія подальшої діяльності емітента щонайменше на рік (щодо розширення виробництва, реконструкції, поліпшення фінансового стану, опис істотних факторів, які можуть вплинути на діяльність емітента в майбутньому) Плануємо розширити географiю пасажирських перевезень, що задовольнило б потреби населення.
Опис політики емітента щодо досліджень та розробок Дослiджень та розробок товариство не проводить.
Інформація щодо судових справ, стороною в яких виступає емітент, його дочірні підприємства або його посадові особи (дата відкриття провадження у справі, сторони, зміст та розмір позовних вимог, найменування суду, в якому розглядається справа, поточний стан розгляду). У разі відсутності судових справ про це зазначається Судовi справи вiдсутнi.
Інша інформація, яка може бути істотною для оцінки інвестором фінансового стану та результатів діяльності емітента, у тому числі, за наявності, інформацію про результати та аналіз господарювання емітента за останні три роки у формі аналітичної довідки в довільній формі дIв